Вибрати валюту   |   Реєстрація   |   Персональний розділ
  Головна  
|  Доставка та оплата  
|  Методики Зайцева Н.А.  
 
Покупець: Гость
Сьогодні 22-06-2021 13:52
Пошук
Ok
Каталог

Моє перше лото

Код:

Ваш кошик
Товарів:
Сума, грн:
Моє перше лото

описание и фотоописание и фото

Ціна: 56,00 грн

Статус: Ожидается

Вміст комплекту: 10 ігрових полів, 60 карток, інструкція.

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Моє перше лото» – захоплююча навчальна гра для малюків від одного року. Підбираючи яскраві картинки, діти не лише запам’ятовують назви зображених на них предметів і їхнє написання, але й тренують дрібну моторику пальчиків. До того ж гра розвиває інтелект, увагу, візуальну пам'ять, навчає логічному мисленню. До набору ввійшло 10 пар карток, кожна з яких містить 6 зображень, об’єднаних спільною тематикою. Всі зображення – яскраві, кольорові, на близькі для малюків теми: іграшки, їжа, одяг, взуття, предмети інтер’єру, меблі, дитячі речі, аксесуари.

Ще до початку гри необхідно взяти по одній картці з кожної пари та розрізати їх по контурах на 6 частин. Оберіть час, коли дитина сита, бадьора та весела. Граючись удвох із малюком, покладіть перед ним одне ігрове поле та почергово давайте йому маленькі картки, пропонуючи знайти для кожної з них підходяще місце на ігровому полі. Даючи малюкові картку, обов’язково вимовляйте назву предмета, зображеного на ній. Якщо у грі беруть участь кілька дітей, то ігрові поля слід розділити між ними. Діставайте по одній картці, чітко вимовляючи назву предмета. Той гравець, на ігровому полі якого є таке зображення, забирає картку собі та накриває нею відповідний предмет на ігровому полі.

 

Лото також можна використовувати для таких ігор:

1. Розкладіть перед дитиною чотири картки, три з яких об’єднані спільною тематикою, а четверта – іншою. Попросіть малюка знайти зайву.

2. Покажіть дитині одну картку і попросіть знайти у вашому помешканні та показати (чи принести) предмет, зображений на картці.

3. Обговоріть із малюком, які ще картинки з кожної теми, наприклад, одяг, їжа, іграшки тощо не ввійшли до лото. Запропонуйте йому назвати чи показати такі предмети.

4. Розкладіть перед дитиною 6 карток, попросіть запам’ятати зображення на них, а потім заплющити очі. Заберіть або замініть одну з карток і запитайте в малюка, яку з них ви забрали чи поміняли.

5. Логічний поїзд. Оберіть будь-яку картку та покладіть її в голові поїзда. Потім попросіть малюка знайти з-поміж інших, запропонованих вами 10 карток із різних тем, одну, що була б логічно пов'язана з першою карткою. Попросіть також пояснити цей зв'язок (наприклад, обидва об'єкти – одного кольору чи форми, одного призначення, виготовлені з одного матеріалу, обидва можна надягти чи обидва відносяться до їжі тощо). Продовжуйте будувати поїзд, поки картки не закінчаться. Найважче буде знайти логічний зв'язок із останніми картками, тому допоможіть дитині. Ця гра розвиває асоціативне та логічне мислення.

6. Парочки. Гра для дітей віком від 3-х років, для двох і більше гравців. Сприяє розвиткові пам'яті. Розріжте великі картки на 6 частин, вийде 60 пар карток. Виберіть 20-60 парних зображень (у залежності від віку учасників) та грайте за правилами гри «Мемо». Всі картки розкладіть на столі зображенням вниз. Гравці почергово перевертають по дві картки, намагаючись знайти пару. Якщо перевернені картки виявляються парою, гравець забирає їх собі, зберігаючи хід. Непарні картки слід запам'ятати та знову перевернути, хід переходить до наступного гравця. Виграє той, хто збере більше «парочок».

Кількість:
-
+
Купити
Доступно: Загальна сума:

Добавить для сравнения

Вернуться назад


 
Copyright © 2002-2008 компанія "Melbis". Створення інтернет магазину Melbis Shop v5.4.0
Останнє оновлення магазина: 01-04-2021 20:15